Learn Alphabet With Bubbles

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 3.8 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma romeLab
Çocukların alfabeyi öğrenmesini sağlayacak olan bu eğitici oyunu siz de hemen indirin.

 Çocukları okula hazırlayan bu harika oyun çocukların alfabeyi eksiksiz bir şekilde öğrenmesini amaçlamaktadır. Bu oyun çocukları okula hazırlıyor. Eğitici olan bu oyun pek çok çocuk gelişim uzmanı tarafından hazırlanmıştır. Sahip olduğu çekici özellikleri ile çocukları kendine bağlayan bu harika oyun pek çok yönden çocukların eksiğini kapatacaktır. Çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere sahip olan bu oyun onların çok keyifli zaman geçirmesine de katkı sağlayacak. Çocuklar için üretilmiş olan bu oyunun en büyük amacı çocukların oyun oynayarak da verimli zaman geçirmesini sağlamak. 

 Oyun çocukların zamanlarını en çok geçirdiği aktivitedir. Bu yüzden çocukların oyun oynarken de bir şeyler öğrenmesini sağlamak yetişkinlerin çocuklara yapabileceği en iyi iyilik olur. Çünkü çocukların oyun oynarken tüm alıcıları açıktır ve böylece bilgileri çok daha hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirler. Bu oyunun da amacı çocuklar eğlendirirken onlara bir şeyler öğretmek. Çocuklara alfabeyi öğretmeyi amaçlayan bu oyunda sevimli ses efektleri ve çocuk şarkıları da bulunmakta.

 Bu harika özelliklere sahip olan, çocuklar için üretilen harika oyuna siz de sahip olmak istemez misiniz? Hemen indirin ve siz de bu oyun sayesinde çocukların gelişimine destek olun. Tek yapmanız gereken şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bu oyunu sakın kaçırmayın. 

Daha Fazla Göster
Learn Alphabet With Bubbles indir